Poduszki w stylu Kawaii czyli urocze poduszki.
Poduszki w stylu Kawaii czyli urocze poduszki.

Poduszki w stylu Kawaii czyli urocze poduszki w japońskim klimacie.

 

Czy wiecie, że nasza inspiracją do stworzenia poduszek w tym stylu jest japoński nurt „Kawaii” znany już w Japonii od ponad 100 lat i inspirowany Mangą i Anime.

Nurt Kawaii powstał w Japonii i jego symboliczną datą jest 1914 rok, natomiast estetykę tego nurtu można już było zaobserwować wieki temu, na przykład w buddyjskich posągach,

Rynek komercyjny w tym stylu zaczął rozwijać się najbardziej na początku lat 80 tych XX wieku, wówczas Japończycy zwracali uwagę bardziej na design, niż użytkowość nabywanych rzeczy.

Kawaii występuje w różnych przestrzeniach, jest to cała filozofia której głównym celem jest połączenie uroczego i oryginalnego designu na granicy fantazji i realnego świata.

Kawaii, to sztuka i estetyka, to cała filozofia bardzo popularna w Japonii.

Angielski odpowiednik określający styl Kawaii, to słowo „Cute” czyli uroczy i taki zamysł przewodzi wszystkim modelom Poduszek w stylu Kawaii.

Dlaczego inspirujemy się tym stylem tworząc poduszki kawaii? 

 

Oryginalne, a zarazem urocze, to dwie cechy które są nam bardzo bliskie i te cechy chcieliśmy połączyć w naszych poduszkach w stylu Kawaii. 

Poduszki Kawaii dedykujemy nie tylko dzieciom, ten styl to coś więcej, to sztuka która przybyła do nas z Japonii i tam dorosłe osoby również należą do sympatyków tego nurtu.

Waluty

Masz pytania? Zadzwoń:            

+48 502 504 355   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl