Certyfikaty

Wszystkie poduszki wykonane w naszej Pracowni Poduszkownia, wykonane są wyłącznie z materiałów posiadających certyfikaty OEKO-TEX 100 i Eco Passport co oznacza, że stosujemy bezpieczne surowce używane do druku i szycia poduszek.

Co oznacza Certyfikat OEKO TEX-100 w odniesieniu do materiałów tekstylnych ?

Certyfikat Oeko Tex-100, to światowy lider w systemach testowania i certyfikacji produktów tekstylnych zapewnia, iż dane surowce zostały przebadane pod kątem wyrobów bezpiecznych dla dzieci (np. na zawartość niklu, ołowiu czy barwników azotowych), dlatego też tak ważne jest stosowanie certyfikowanych surowców, które wykorzystujemy w wykonaniu wszystkich naszych produktów.

Certyfikat jest przyznawany wyłącznie dla produktów spełniających rygorystyczne kryteria na zawartość ponad 300 szkodliwych substancji.

Eko Paszport od Oeko Tex jest również systemem certyfikacji bezpieczeństwa stosowanych surowców i przyjaznej polityki środowiskowej, dlatego nasze tusze i drukarki stosowane w druku na tkaninach posiadają ten certyfikat ECO PASSPORT by Oeko Tex-100.

Nasi dostawcy są weryfikowani pod kątem posiadania tych certyfikatów, dbamy o to aby nasze produkty były bezpieczne i przyjazne.

 

Z troską o bezpieczeństwo Poduszkownia

 

Certyfikaty Poduszkownia

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl