Dobre, bo polskie. Poduszkownia 100% polska marka wyjątkowych poduszek.
Dobre, bo polskie. Poduszkownia 100% polska marka wyjątkowych poduszek.

„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”

Konfucjusz

Taka refleksja.... Kilka lat temu gdy tworzyłam Poduszkownię miałam założenie, że wszystkie poduszki, które powstaną będą wykonywane wyłącznie w Polsce 🇵🇱. Innej opcji nawet nie brałam pod uwagę 😨. Poszłam jeszcze o krok dalej i nie dość, że są wykonane w Polsce 🇵🇱 w pracowni Poduszkowni, to jeszcze WSZYSTKIE poduszki przechodzą przez moje ręce 🙌🏻 i nie są masową produkcją z jakiegoś wielkiego zakładu. Projektuję, zamawiam surowce od polskich producentów 🇵🇱, wymyślam projekty, kroję, czasem szyję, pakuję i wysyłam do was wszystkie poduszki. Kocham to co robię ❤️ i uwielbiam wszystkie wzory poduszek. Dostaję masę pozytywnych wiadomości od was ❤️ (za co serdecznie dziękuję 😘), to bardzo motywujące. 

Autentycznie, są jeszcze w Polsce ludzie, którym chce się coś tu tworzyć, robić coś z sercem i nie przejmują się tandetą i chińszczyzną, która była jest i będzie obecna. Należę do tej grupy pasjonatów, którzy metki wszywają, a nie przeszywają.

Poduszkownia®, to marka tworzona przeze mnie od podstaw, czyli cała koncepcja i realizacja jest moim pomysłem i wykonaniem, dzięki temu jestem w stanie wymyślać poduszki, które wiążą się z moim poczuciem estetyki, moimi pasjami i tym co mi się podoba. Cieszę się, że mam wiedzę i możliwości robić rzeczy, które sprawiają radość, bo takie jest założenie. Uśmiech na waszych twarzach jest bezcenny!  Dziękuję wszystkim, którzy mnie motywują, doradzają i wspierają, a malkontentom dziękuję - oni poniekąd też motywują mnie jeszcze bardziej!

Pozdrawiam

J.

 PS. Jeśli chcecie być z nami na bieżąco, polubcie nasz profil na FB lub Insta, tam znajdziecie kulisy naszej pracowni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl