Darmowa dostawa od 299 zł

Formy płatności

Szybkie płatności Przelewy24.pl 

Płatności Kartą za pośrednictwem POLCARD

 

 

SPOSOBY PŁATNOŚCI

 1. Sprzedawca udostępnia następujące sposoby płatności:
  1. płatność za pośrednictwem elektronicznych serwisów płatności (Przelewy24.pl oraz PayPal),
  2. płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
  3. płatność przy odbiorze u dostawy tj. za tzw. pobraniem.
  4. płatność kartą poprzez operatora płatności Polcard
 2. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym, wpłaty prosimy dokonać na rachunek bankowy numer: 67109025870000000142832156 Santander Bank Polska , W tytule przelewu należy wpisać „Zamówienie nr …” SINARI Julita Bobrowicz Gen. Wł. Andersa 38 lok 903, 15-113 Białystok,
 3. W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznych serwisów płatności Klient dokonuje zapłaty przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczne serwisy płatności umożliwiają dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków.
 4. W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie Produktu od dostawcy.
 5. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 3 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.
 6. W przypadku wyboru płatności opisanych w pkt 1.1 oraz 1.2 niniejszego paragrafu, Produkt zostanie wysłany dopiero po jego opłaceniu.
 7. W przypadku gdy płatność została dokonana przy użyciu karty płatniczej (zwrot na rachunek karty użytej do płatności). W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Klienta kartą płatniczą Sprzedawca dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Klienta.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl